Kompletní nabídka kosmetických služeb

Líčení a Účes

Make-up, Hair Style pro zvláštní příležitost, focení, ples ...

Svatební Líčení a Účes

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

FOR LIFE & MADAGA

Profesionální kosmetika na francouzských základech

Kosmetika s prokazatelným účinkem

V přípravcích FOR LIFE & MADAGA jsou využity špičkové přírodní suroviny, oleje, vitaminy a pomocné látky z různých zemí světa, vyznačující se vysokou snášenlivostí a účinností. Účinné látky jsou preferovány ty, jež mají prokazatelný ověřený efekt. Celkové zpracování přípravků probíhá v systému HIGH TECHNOLOGY III - NATURAL INNOVATION, který je obdobný jako u léčiv. Tento systém zaručuje dokonalé zpracování nosného média (krému, gelu, lotia) bez přístupu atmosférického vzduchu, zmenšení částic na velikost, která snadno penetruje do kůže a následné zapracování účinných látek tak, aby byla zachována jejich biologická účinnost. Díky tomu přípravky FOR LIFE & MADAGA nenarušují kožní bariéru, udržují ji ve zdravém stavu, mladistvém vzhledu a jsou velmi dobře snášeny i hypercitlivými typy pletí. Kosmetika bez konzervačních látek a parfumací, netestována na zvířatech.

Ceník platný od 1.3.2022

Complete derma

Viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury

(odlíčení, tonizace, gelové změkčení pleti, hloubkové čištěníí, aktivní látky dle typu pleti, maska dle typu pleti, závěrečná péče)

790 Kč

De Luxe derma - specifické ošetření

Mimořádná výživa, hydratace a kompletní anti-age efekt

Collagen 96%, kyselina hyaluronová, remodeling elixir biological, zklidňující sérum, výživné, antistres Lifting sérum, BOOSTERy .....

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA peel 2v1, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, intensivní sérum dle typu pleti, ozonizer, luxusní maska dle typu pleti, Fotonová LED Terapie, závěrečná péče, poradenství)

1.090 Kč

De Luxe derma PLUS - specifické ošetření PLUS

Mimořádná výživa, hydratace a kompletní anti-age efekt

Collagen 96%, kyselina hyaluronová, remodeling elixir biological, zklidňující sérum, výživné, antistres Lifting sérum, BOOSTERY ....., úprava a barvení obočí, barvení řas.

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA peel 2v1, úprava a barvení obočí, barvení řas, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, intensivní sérum dle typu pleti, ozonizer, luxusní maska dle typu pleti, Fotonová LED terapie, kosmetická masáž rukou, závěrečná péče, poradenství)

1.490 Kč

Luxusní ošetření 24Ka zlatem

Luxusní komplex mikropráškového zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných kmenových buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvají hranice v péči o pleť v kosmetický ceremoniál.

 • chrání proti stárnutí pleti a redukuje vrásky
 • zlepšuje elasticitu, vizuálně omlazuje a zjemňuje vzhled pleti, navrací přirozený jas
 • zvyšuje pružnost a pevnost pleti
 • nedráždí a neucpává póry, navozuje pocit komfortu
 • zanechává pleť sametově hebkou a vyhlazenou
 • faktor molekulární obnovy stimuluje seberegenerační funkci pokožky

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA fruit peel 2v1, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, kompletní úprava - barvení obočí a řas, kosmetická masáž My Secret - 24K Gold Elixir, kosmetická mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž rukou, luxusní maska s 24K zlatem, kyselinou hyaluronovou a collagenem, My Secret - 24K gold krém, poradenství)

 

1.590 Kč

Kosmetické ošetření pro muže

Omlazení pokožky s celkovým liftingem, navrací pleti svěžest a mladistvý vzhled, minimalizuje vrásky, dodává pleti pružnost a pevnost, má silné výživné a revitalizační účinky - vysoká účinnost, úprava obočí

1.090 Kč

Ozónizér

Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě užití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozón. Ozón má zklidňující a dezinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají. Prevence rozšířených žilek, ošetření vlasové pokožky proti vypadávání vlasů, okysličení pleti. Má silný antiseptický a antibakteriální účinek. Přístroj lze úspěšně využívat nejenom v oblasti obličeje, podbradku a krku, ale i na další problémové části těla, jako je horní dekolt, vlasová pokožka, zpevnění pleti povadlého bříška, výborně se hodí pro zpevnění oblastí, kde se vytváří celulitida ... (Zpevňuje a omlazuje pleť, redukuje a vyhlazuje celulitidu, vyhlazuje vrásky, proti lámavosti nehtů, pomáhá uvolnit a odstranit bolest, rekuperace unavené pleti...)

150 Kč

(kontraindikace: gravidita, kardiovaskulární omenocnění, epilepsie)

Ultrazvuková špachtle

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Čepelí se nerezový nůž, který osciluje, a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, nečistoty a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

10 minut - 150 Kč

20 minut - 300 Kč

(kontraindikace: gravidita, vážná srdeční onemocnění, kardiostimulátor, nedávná aplikace výplní, nemoc štítné žlázy, u osob s kovovými implantáty)

Kosmetická masáž

Je jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnější, nenahradí ji žádný přístroj. K masáži je nutno přistupovat individuálně dle stavu a typu pleti. Kosmetická masáž působí na vrásky vzniklé únavou (aktivuje výživu, zvyčuje tonus). Příznivě působí na nervová zakončení v kůži a tím příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Masáž provádíme v naprostém klidu bez spěchu, neklidu a bez hovoru. Masáží dochází k prokrvení kůže, zlepšuje se přísun kyslíku, živin, urychluje se metabolismus a odplavování škodlivin, odstraňují se nejstarší rohové buňky a mazové zátky se uvolňují, čímž se pleť stane vláčnou, pružnou, získává svěží vzhled. Propojené nervových vláken může působit i na jiné orgány v těle. Masáž má velmi příznivý psychický účinek.

30 minut ........... 350 Kč

Neprovádí se: při nemoci (nachlazení), zánětlivém a hnisavém onemocnění kůže, ekzému, bradavicích, poruše funkce štítné žlázy, vysokém krevním tlaku.

Kosmetická mikromasáž očního okolí

Při masáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek kolem očí a zmenšují se váčky pod očima, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak. Dále pomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí obličeje je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladší.

7 minut ............ 150 Kč

Kontraindikace: srdeční a nádorová onemocnění, záněty, horečka, infekční onemocnění, kojení, pooperační stav)

Ceník jednotlivých kosmetických úkonů

Odlíčení (oční gel, čistící emulze, tonikum)

80 Kč

Hloubkové čištění pleti

150 Kč

Enzymatic Aha Fruit Peel 2v1

150 Kč

Odstranění milií (ks)

50 Kč

Úprava obočí 

100 Kč - 150 Kč

Kompletní rekonstrukce obočí

(Depilace pinzetou, voskem, barvení)

od 300 Kč

Ruční masáž obličeje a dekoltu

350 Kč

Ruční kosmetická masáž rukou

150 Kč

Maska na obličej

150 Kč

Konečná úprava

150 Kč

Ultrazvuk

150 Kč - 300 Kč

Ozónizér

150 Kč

Intenzivní séra

(collagen 96%, kyselina hyaluronová, proti vráskám botox efekt, regenerační, výživné, zklidňující ...)

0,5ml ..... 100 Kč

Luxusní alginátová maska

250 Kč

Barvení řas

150 Kč

Barvení obočí

100,- - 150 Kč

Depilace vosk, Italwax

Depilace zahrnuje - dezinfekce ošetřované partie, depilace, ošetření zklidňujícím olejem po depilaci, zklidňující a hydratační emulze zpomalující růst chloupků

Horní ret

150 Kč

Brada

170 Kč

Tváře

250 Kč

Nos

200 Kč

Podpaží

300 Kč

Předloktí

300 Kč

Celé ruce

500 Kč - 600 Kč

Bikiny třísla

350 Kč

Lýtka

280 Kč - 500 Kč

Stehna

280 Kč - 300 Kč

Celé nohy

900 Kč

Záda

900 Kč

Bříško

 350 Kč

(rozpětí v závislosti na spotřebu materiálu a rozsahu ošetřované partie)

Diamantová Microdermabraze

Odstranění pigmentových skvrn, vyhlazení vrásek, jizev.

Navrací pleti svěží, krásný a zdravý vzhled.

Účinek:

 • - revitalizační peeling jemně odstraňuje přebytečné kožní buňky
 • - vakuová masáž podporuje krevní oběh a stimuluje obnovu buněk
 • - znatelně jemnější pokožka
 • - znatelně pevnější a mladší vzhled
 • - stimulace tvorby nových buněk
 • - čistí a stahuje rozšířené póry, snižuje maz
 • - vyhlazuje kontury tváře, zmenšuje vaky pod očima
 • - vylepšuje celkový vzhled a elasticitu kůže, obličej, krku, dekoltu, hřbetech rukou ...
 • - odstraňuje pigmentové skvrny a jizvy po akné ...

Přístrojové ošetření je vhodné především na vyhlazení vrásek, odstranění jizev po akné a odstranění pigmentových skvrn. Jemné vrásky budou zcela eliminovány, ty výraznější podstatně zjemněné. Jizvičky po akné krásně vyhlazené. A chcete-li sjednotit svou pleť a eliminovat pigmentové skvrny na obličeji, je pro Vás ošetření jako stvořené.

Výhodou je, že výsledek je patrný ihned po ošetření.

Doporučená frekvence je 2-5 týdnů

Tento zákrok kombinujeme k ošetřením ultrazvukem, ozonem a séry s aktivními látkami farmaceutické třídy.

Ošetření Diamantová Mikrodermabraze

Balíček č.1                                              1.290,-

 • důkladné povrchové čištění pleti
 • tonizace
 • diamantová mikrodermabraze
 • intenzivní sérum pro vypnutí pleti s protivráskových a hydratačním účinkem
 • maska
 • závěrečná péče
 • délka ošetření cca 60min.

Balíček č.2                                            1.490,-

 • důkladné povrchové čištění pleti
 • tonizace
 • úprava obočí
 • diamantová mikrodermabraze
 • ošetření ozonizerem
 • zapracování intenzivního séra s aktivními látkami ultrazvukem
 • speciální maska s aktivními látkami dle typu ošetření
 • kosmetická masáž obličeje, krku, dekoltu
 • závěrečná péče
 • délka ošetření cca 90min.

Kontraindikace: Není možné ošetření provést při velmi citlivé pleti, aktivním akné, červených žilkách (kuperóze) a rosacee, zánětech v ošetřované partii a při jakékoliv formě onemocnění (rýma, chřipka ... ) 

Chemický peeling a neinvazivní mezoterapie

Chemický peeling

Pro pleť jemnější, hladší, prozářenější, barevně sjednocenou, bez pigmentací, vrásek a i těžké akné se zahojí

md:Ceuticals

Chemické peelingy Farmaceutické a Lékařské třídy

Britská značka, která díky neustálému vývoji, inovaci a používání nejnovějších technologií vytvořila řadu peelingů, které jsou zárukou bezpečnosti, rychlosti a dlouhotrvajících výsledků, díky vysoké koncentraci účinných látek. Peelingy jsou klinicky testované a schválené dermatology, šetrné k životnímu prostředí. Přípravky md:peel byly testovány a mají jedinečné výsledky v krátké době! Již po prvním ošetření je dosaženo značného zlepšení pleti, avšak nejlepší výsledky jsou dosahovány po několika aplikacích peelingů. Aplikace md.peel je zcela bezpečná a dobře snášena. V závislosti na typu problému vybíráme jednotlivé kyseliny nebo jejich kombinace.
Doporučený počet ošetření: 6x
Frekvence: 1x za 1-2 týdny
Kyseliny mají silný hojivý a regenerační efekt, tím že odstraňují poškozené a odumřelé buňky, jiné silně hydratují. Používáme i kyseliny, které umí vybělovat skvrny, redukovat drobné jizvy, vrásky, kyseliny, které pro svůj silný antibakteriální účinek neskutečně dobře řeší problémy s aknózní pletí. Chemický peeling je osvědčený i u dalších problémů - rozšířených pórů, keratóz, mastné pleti apod.

Účinná séra s vysokou koncentrací:

 • MelanoCeuticals - Depigmentační ošetření - bělící
 • SkinClear - účinné sérum na aknetickou pleť
 • Antiage - Lifting, Hydratace, Výživa

30 - 45min. (chemický peeling + účinná séra)                                    1.400,- - 1.990 Kč

(rozpětí v závislosti na spotřebu účinných látek a rozsahu ošetřované partie)

Dermarollerová Mezoterapie

Dermarollerová mezoterapie

Chcete se zbavit nedostatků - zašedlé, povadlé pleti, jizviček, pigmentace, akné, rozšířených a ucpaných pórů, jemných i hlubších vrásek, celulitidy, padání vlasů?

md:mezopeel

 • Bez vedlejších účinků, neničí epidermis, zesiluje pokožku, okamžitě hojí, regeneruje buňky, lze opakovat, nijak neomezuje aktivity ošetřované osoby
 • O min.80% účinější vpravení účinných látek
 • Neinvazivní piercing-dermarollerová mezoterapie je velmi dobře snášena, na rozdíl od klasické injekční mezoterapie, umožňuje ošetření větších ploch včetně hrudníku, bříška, nohou nebo hýždí ...
 • Obnova mladistvého vzhledu pokožky - revitalizace pleti, obnova tonusu, rehydratace a zpevnění kontur obličeje
 • Revitalizace a rehydratace oblasti hrudníku včetně poprsí
 • Hyperpigmentace - zesvětlení hnědých skvrn, včetně melasma
 • Jizvy hypotrofické - jizvy vkleslé po akné, neštovicích, znatelné snížení jejich hloubky
 • Celulitida (hyperlipotrofie) - redukce "pomerančové kůže" zejména v oblasti hýždí a stehen
 • Strie - podpora tvorby kolagenu, který omezuje rozvoj pajizévek v podkoží
 • Trudovitá pleť po akné - zjemnění a vyhlazení pleti
 • Vrásky - jak drobné, tak i střední a mimické - obličeje, krku a dekoltu

Ošetření + účinné sérum                                                                                                                        2.800,-

AKČNÍ CENA                                                                                                                             1.400,- - 1.900,-

(rozpětí v závislosti na spotřebu účinných látek a rozsahu ošetřované partie)

Anestezie obličej, krk, dekolt                                                                                                                    250,-

Anestezie větší partie                                                                                                                    500,- - 600,-

Profesionální MicroRoller (zůstává klientovi)                                                                                            490,-


Léčba padání vlasů (Alopecie)

Dermarollerová Vlasová mezoterapie s md: complex Hair-Revit CX

Léčba padání vlasů

(Alopecie)

Dermarollerová Vlasová mezoterapie

md: complex Hair-Revit CX

 • Již po druhém ošetření Vám přestávají vlasy vypadávat a znatelně rostou vlásky nové
 • Podporuje růst vlasů
 • Odstraňuje nadměrné vypadávání vlasů
 • Vyživuje a revitalizuje střední vrstvu kůže hlavy a vlasové váčky
 • Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky
 • Postupně dodává Vašim vlasům sílu, pevnost a lesk
 • Komplex obsahuje vysokou koncentraci hlavních aminokyselin, vitamínů a minerálů podporující růst a ochranu vlasů, posiluje vlasové váčky a minimalizuje vypadávání a oslabování vlasů. Zvyšuje zásobování vlasových váčků krví, posiluje vlasovou strukturu a hustotu, obnovuje a vyživuje pokožku hlavy, zabraňuje vzniku seboreické dermatitidy, šednutí vlasů a stimuluje zdravý růst vlasů s lepší texturou, kvalitou a přirozeným leskem.
 • Doporučený počet ošetření: 8x
 • Frekvence: 1x za 1-2 týdny

Dermarollerová Vlasová mezoterapie

md: complex Hair-Revit CX

Ošetření + účinné sérum                                                                                                                        2.700,-

AKČNÍ CENA                                                                                                                              900,- - 1.500,-

(rozpětí v závislosti na spotřebu účinných látek a rozsahu ošetřované partie)

Anestezie menší partie                                                                                                                              250,-

Anestezie větší partie                                                                                                                    500,- - 600,-

Profesionální MicroRoller (zůstává klientovi)                                                                                            490,-

Ošetření vlasové pokožky ozónizérem + účinné sérum

Dochází k ozdravení a lepšímu prokrvení kůže. Zvlášť příznivě působí proti nadměrnému maštění vlasů a tvorbě lupů. Díky prokrvení pokožky se také velice omezuje vypadávání vlasů a rostou vlásky nové

Ošetření + účinné sérum                                                                                                                          590,-

Ošetření Celulitidy

Dermarollerová mezoterapie s md:mezopeel

Ošetření + účinné sérum                                                                                                                        3.500,-

AKČNÍ CENA                                                                                                                              1.700,- - 2.100,-

(rozpětí v závislosti na spotřebu účinných látek a rozsahu ošetřované partie) 

Anestezie                                                                                                                                                                                  500,- - 600,-

Profesionální Microroller (zůstává klientovi)                                                                                                                                         490,-


Kontraindikace klasických kosmetických ošetření

Kontraindikace kosmetického ošetření pleti

 • Nakažlivé nebo přenosné choroby, Horečka, Rýma
 • Herpes (opar)
 • Otevřené či nezahojené rány
 • Neobvyklé útvary na pleti
 • Silná lupénka či ekzém, kuperóza (červené žilky)
 • Epilepsie
 • Těhotenství
 • Alergie na kosmetické přípravky

Kontraindikace barvení řas a obočí

 • Alergie na barvy
 • Dermatitida očního okolí
 • Zánět spojivek, ječné zrno či jiné zánětlivé onemocnění v očním okolí
 • Kontaktní čočky
 • Nakažlivé nebo přenosné choroby
 • Nachlazení, rýma, kašel

Kontraindikace ošetření AHA kyselinami (šetrný chem. peeling), Diamantová Microdermabraze, Dermarollerová Mezoterapie

 • 1 měsíc před a jeden měsíc po ošetření není možno se vystavovat slunci
 • Nutno používat ochranný krém s vysokým UV filtrem, minimálně UFV 30
 • Nakažlivé nebo přenosné choroby, Horečka, Rýma
 • Herpes (opar)
 • Otevřené či nezahojené rány
 • Neobvyklé útvary na pleti
 • Silná lupénka či ekzém, kuperóza (červené žilky)
 • Epilepsie
 • Těhotenství
 • Alergie na kosmetické přípravky

Kontraindikace depilace

 • Otevřené rány na kůži
 • Lupénka
 • Ekzém v akutní fázi
 • Velké množství névů s chloupky
 • Znečištěná kůže
 • Alergie na vosky
 • křečové žíly

Přijetím účasti na kosmetickém ošetření, na vlastní riziko, pacientka stvrzuje, že byla seznámena s kontraindikacemi požadovaného ošetření a stvrzuje, že její zdravotní stav je dobrý a netrpí výše uvedenými komplikacemi. Je si vědoma, že zamlčením některých zdravotních obtíží se na vlastní riziko vystavuje případným možným komplikacím, plynoucím z jejího utajeného zdravotního stavu.

Kontraindikace přístrojových kosmetických ošetření

Kontraindikace ultrazvukových ošetření (Ultrazvuková špachtle, Ozonizer, Fotonová LED Terapie)

 • Implantované defibrilátory nebo stimulátory
 • Implantované elektronické zařízení či kovové implantáty
 • Srdeční choroby
 • Vysoký krevní tlak
 • Rakovina
 • Těhotenství
 • Kojení
 • Nakažlivé nebo přenosné choroby
 • Nezahojené rány na obličeji
 • Perorální dermatitida
 • Onemocnění štítné žlázy
 • Epilepsie
 • Herpes
 • Silná kuperóza
 • poruchy srážlivosti krve
 • nedávné aplikaci výplní
 • porucha sluchu

Přijetím účasti na kosmetickém ošetření, na vlastní riziko, pacientka stvrzuje, že byla seznámena s kontraindikacemi požadovaného ošetření a stvrzuje, že její zdravotní stav je dobrý a netrpí výše uvedenými komplikacemi. Je si vědoma, že zamlčením některých zdravotních obtíží se na vlastní riziko vystavuje případným možným komplikacím, plynoucím z jejího utajeného zdravotního stavu.

Nechte se hýčkat 

Kosmetika 

Vizážistika - Make-up - Hair Style

Kontakt: 733 303 722


Přestože pracujeme s vysoce kvalitními kosmetickými přípravky, nabízíme Vám velmi příznivé ceny služeb.

*Tip na dárek pro Vaše blízké, přátele a obchodní partnery

DÁRKOVÉ POUKAZY na všechny naše služby