Kosmetika

FOR LIFE & MADAGA

Profesionální kosmetika na francouzských základech

Kosmetika s prokazatelným účinkem

V přípravcích FOR LIFE & MADAGA jsou využity špičkové přírodní suroviny, oleje, vitaminy a pomocné látky z různých zemí světa, vyznačující se vysokou snášenlivostí a účinností. Účinné látky jsou preferovány ty, jež mají prokazatelný ověřený efekt. Celkové zpracování přípravků probíhá v systému HIGH TECHNOLOGY III - NATURAL INNOVATION, který je obdobný jako u léčiv. Tento systém zaručuje dokonalé zpracování nosného média (krému, gelu, lotia) bez přístupu atmosférického vzduchu, zmenšení částic na velikost, která snadno penetruje do kůže a následné zapracování účinných látek tak, aby byla zachována jejich biologická účinnost. Díky tomu přípravky FOR LIFE & MADAGA nenarušují kožní bariéru, udržují ji ve zdravém stavu, mladistvém vzhledu a jsou velmi dobře snášeny i hypercitlivými typy pletí. Kosmetika bez konzervačních látek a parfumací, netestována na zvířatech.


Complete derma

Viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury

(odlíčení, tonizace, gelové změkčení pleti, hloubkové čištěníí, aktivní látky dle typu pleti, maska dle typu pleti, závěrečná péče, poradenství)

690 Kč

De Luxe derma - specifické ošetření

Mimořádná výživa, hydratace a kompletní anti-age efekt

Collagen 96%, kyselina hyaluronová, remodeling elixir biological, zklidňující sérum, výživné, antistres Lifting sérum .....

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA peel 2v1, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, intensivní sérum dle typu pleti, ozonizer, luxusní maska dle typu pleti, závěrečná péče, poradenství)

990 Kč

De Luxe derma PLUS - specifické ošetření PLUS

Mimořádná výživa, hydratace a kompletní anti-age efekt

Collagen 96%, kyselina hyaluronová, remodeling elixir biological, zklidňující sérum, výživné, antistres Lifting sérum ....., úprava a barvení obočí, barvení řas.

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA peel 2v1, úprava a barvení obočí, barvení řas, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, intensivní sérum dle typu pleti, ozonizer, luxusní maska dle typu pleti, kosmetická masáž rukou, závěrečná péče, poradenství)

1.390 Kč

Luxusní ošetření 24Ka zlatem

Luxusní komplex mikropráškového zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných kmenových buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvají hranice v péči o pleť v kosmetický ceremoniál.

  • chrání proti stárnutí pleti a redukuje vrásky
  • zlepšuje elasticitu, vizuálně omlazuje a zjemňuje vzhled pleti, navrací přirozený jas
  • zvyšuje pružnost a pevnost pleti
  • nedráždí a neucpává póry, navozuje pocit komfortu
  • zanechává pleť sametově hebkou a vyhlazenou
  • faktor molekulární obnovy stimuluje seberegenerační funkci pokožky

(odlíčení, tonizace, masáž, gelové změkčení pleti, enzymatic AHA fruit peel 2v1, hloubkové čištění, odstranění milií, ošetření ultrazvukem, kompletní úprava - barvení obočí a řas, kosmetická masáž My Secret - 24K Gold Elixir, kosmetická mikromasáž očního okolí, kosmetická masáž rukou, luxusní maska s 24K zlatem, kyselinou hyaluronovou a collagenem, My Secret - 24K gold krém, poradenství)

 

1.490 Kč

Kosmetické ošetření pro muže

Omlazení pokožky s celkovým liftingem, navrací pleti svěžest a mladistvý vzhled, minimalizuje vrásky, dodává pleti pružnost a pevnost, má silné výživné a revitalizační účinky - vysoká účinnost, úprava obočí

990 Kč

Ozónizér

Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě užití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozón. Ozón má zklidňující a dezinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají. Prevence rozšířených žilek, ošetření vlasové pokožky proti vypadávání vlasů, okysličení pleti. Má silný antiseptický a antibakteriální účinek. Přístroj lze úspěšně využívat nejenom v oblasti obličeje, podbradku a krku, ale i na další problémové části těla, jako je horní dekolt, vlasová pokožka, zpevnění pleti povadlého bříška, výborně se hodí pro zpevnění oblastí, kde se vytváří celulitida ... (Zpevňuje a omlazuje pleť, redukuje a vyhlazuje celulitidu, vyhlazuje vrásky, proti lámavosti nehtů, pomáhá uvolnit a odstranit bolest, rekuperace unavené pleti...)

150 Kč

(kontraindikace: gravidita, kardiovaskulární omenocnění, epilepsie)

Ultrazvuková špachtle

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Čepelí se nerezový nůž, který osciluje, a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, nečistoty a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

10 minut - 150 Kč

20 minut - 300 Kč

(kontraindikace: gravidita, vážná srdeční onemocnění, kardiostimulátor, nedávná aplikace výplní, nemoc štítné žlázy, u osob s kovovými implantáty)

Kosmetická masáž

Je jedním z nejobtížnějších úkonů v kosmetické péči, ale též nejúčinnější, nenahradí ji žádný přístroj. K masáži je nutno přistupovat individuálně dle stavu a typu pleti. Kosmetická masáž působí na vrásky vzniklé únavou (aktivuje výživu, zvyčuje tonus). Příznivě působí na nervová zakončení v kůži a tím příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Masáž provádíme v naprostém klidu bez spěchu, neklidu a bez hovoru. Masáží dochází k prokrvení kůže, zlepšuje se přísun kyslíku, živin, urychluje se metabolismus a odplavování škodlivin, odstraňují se nejstarší rohové buňky a mazové zátky se uvolňují, čímž se pleť stane vláčnou, pružnou, získává svěží vzhled. Propojené nervových vláken může působit i na jiné orgány v těle. Masáž má velmi příznivý psychický účinek.

30 minut ........... 350 Kč

Neprovádí se: při nemoci (nachlazení), zánětlivém a hnisavém onemocnění kůže, ekzému, bradavicích, poruše funkce štítné žlázy, vysokém krevním tlaku.

Kosmetická mikromasáž očního okolí

Při masáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek kolem očí a zmenšují se váčky pod očima, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak. Dále pomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí obličeje je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladší.

7 minut ............ 150 Kč

Kontraindikace: srdeční a nádorová onemocnění, záněty, horečka, infekční onemocnění, kojení, pooperační stav)

Ceník jednotlivých kosmetických úkonů

Odlíčení (oční gel, čistící emulze, tonikum)

60 Kč

Hloubkové čištění pleti

100 Kč

Enzymatic Aha Fruit Peel 2v1

120 Kč

Odstranění milií (ks)

50 Kč

Úprava obočí 

100 Kč - 150 Kč

Kompletní rekonstrukce obočí

(Depilace pinzetou, voskem, barvení)

od 300 Kč

Ruční masáž obličeje a dekoltu

350 Kč

Ruční kosmetická masáž rukou

120 Kč

Maska na obličej

150 Kč

Konečná úprava

100 Kč

Ultrazvuk

150 Kč - 300 Kč

Ozónizér

150 Kč

Intenzivní séra

(collagen 96%, kyselina hyaluronová, proti vráskám botox efekt, regenerační, výživné, zklidňující ...)

0,5ml ..... 80 Kč

Luxusní alginátová maska

200 Kč

Barvení řas

100 Kč

Barvení obočí

100 Kč

Depilace vosk, Italwax

Depilace zahrnuje - dezinfekce ošetřované partie, depilace, ošetření zklidňujícím olejem po depilaci, zklidňující a hydratační emulze zpomalující růst chloupků

Horní ret

120 Kč

Brada

150 Kč

Tváře

200 Kč

Nos

100 Kč

Podpaží

200 Kč

Předloktí

290 Kč

Celé ruce

500 Kč - 600 Kč

Bikiny třísla

250 Kč

Lýtka

280 Kč - 500 Kč

Stehna

240 Kč - 300 Kč

Celé nohy

550 Kč - 650 Kč

Záda

450 Kč - 650 Kč

Bříško

240 Kč - 350 Kč

(rozpětí v závislosti na spotřebu materiálu a rozsahu ošetřované partie)

Nechte se hýčkat

Kontakt Kosmetika

733 303 722


Přestože pracujeme s vysoce kvalitními kosmetickými přípravky, nabízíme Vám velmi příznivé ceny služeb a produktů pro domácí péči.

*Tip na dárek pro Vaše blízké, přátele a obchodní partnery

DÁRKOVÉ POUKAZY na všechny naše služby