Pedikúra

Hanka Vojtíková

Kontakt: 739 037 322

Správným krokem pro Vaše nohy je pravidelná pedikúra. 

Péče o nehty a pokožku nohou - Masáže proti křečím a studeným nohám. 

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku. Každý člověk ujde denně průměrně 6 000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči. Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a potíží. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů a způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. V nevhodné obuvi nebo v příliš těsných botách se zase tvoří mozoly a otlaky nohou. 

Pedikura účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a nehty. 

Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá předcházení větších problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

Máte problém se zarůstáním nehtů? Máme řešení v podobě nehtové spony!

Aktivní nalepovací špony PODOFIX jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů.Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Učinnost této metody potvrzuje řada pacientů, pedikéru a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup učinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

JSOU NEHTOVÉ ŠPONY VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?

Nehtové špony PODOFIX a COMBIPED jsou obecně vhodné pro všechny případy deformovaných nebo zarostlých nehtů. Speciální špony jsou k dispozici také i pro kojence a malé děti.

MŮŽE LÉČBA NEHTOVOU ŠPONOU ZABRÁNIT CHIRURGICKÉMU ZÁKROKU?

Ve většině případů ano.Léčba nehtovými šponami se velmi rychle etablovala u pedikéru a podologu pro téměř bezbolestné ošetření zarostlých nehtů, což je přínosem zvláště pro děti a diabetiky. Narozdíl od chirurgického zákroku, léčba šponami nemá vliv na denní rutinu.

JE LÉČBA BOLESTIVÁ?

Aplikace nehtové špony je sotva znatelná, ale může dojít k bolesti a to v případě, že okolní tkán je zanícená. Anesteziologie se nevyžaduje. Většina pacientů cítí výraznou ulevu, jakmile je na nehtu aktivována špona.

BUDU MOCI SPORTOVAT V PRŮBĚHU LÉČBY?

Nehtová špona obvykle nemá vliv na obvyklý denní režim, sportovní aktivity včetně vodních sportů. V případě silného zánětu nedoporučujeme sportovní aktivity do té doby, než se nehet uplně uzdraví. Profesionální sportovec by měl svou diagnozu konzultovat s odborníkem.

MOHU S NEHTOVOU ŠPONOU DO VODY?

Špona je pevně fixovaná a zůstává na nehtu i ve vodě- u bazénů, v sauně nebo ve vaně. Nicméně, neměli byste zůstávat ve vodě déle než 30 po sobě jdoucích minut.

JAK DLOUHO MUSÍ ZŮSTAT NEHTOVÁ ŠPONA NA NEHTU?

Vždy závisí na konkrétním případě, zpravidla špona zůstává na nehtu od 4 do 12 týdnů. Pokud po této době není nehet v požadovaném tvaru, tak se špona odstraní a aplikuje se nová a to do doby než nehet získá svůj přirozený a zdravý růst.

Ceník pedikérských služeb

Ceník platný od 15.10.2021

Mokrá pedikúra

400 Kč

Shellac

450 Kč

Aplikace nehtové špony (rovnátka)

850 Kč

Výživný zábal

100 Kč

Masáž chodidel

130 Kč

Barevné lakování nehtů

120 Kč